"מבוטחת בביטוח סיעודי קיבלה 393,000₪ מחברת הביטוח"

מאת: משרד עו"ד צ'ריסקי אביב

משרד עוד צריסקי-אביב: אלי צריסקי, יוסי אביב

מחשבון לבחינת זכאות:

משרד עורכי דין צ'ריסקי-אביב, תביעות סיעוד מול הביטוח – כל הדרך להצלחה !

משרדנו בעל ניסיון בטיפול במאות תביעות סיעוד מדי שנה ולאחרונה ייצג מול חברת ביטוח מבוטחת נכה, הסובלת ממגבלה בניידות על רקע נוירולוגי. במסגרת הטיפול בתביעה, הוכח כי המבוטחת זכאית לפיצוי עבור שנים של עזרה סיעודית ועל כן קיבלה המבוטחת מחברת הביטוח פיצוי רטרואקטיבי בסך 393,000 ש"ח.

אדם יוגדר סיעודי לצורך קבלת פיצוי כספי כאשר הוא אינו יכול לבצע בכוחות עצמו לפחות שלוש מתוך שש פעולות ה-ADL המצויינות בפוליסת הביטוח. הפעולות הן: היכולת להתלבש; להיות מסוגל להתרחץ; מעברים – לקום ממיטה או מכיסא; ניידות – הליכה, אכילה ושליטה בסוגרים. אם אדם זקוק לעזרה של יותר מ-50 אחוז, המהווים עזרה מהותית, בביצוע שלוש פעולות לפחות מתוך הרשימה, הוא מוכר סיעודי וזכאי לפיצוי כספי מחברת הביטוח. קיים קריטריון נוסף לקבלת פיצוי סיעודי – אדם הסובל למשל ממחלת אלצהיימר או דמנציה, אשר איננו מתמצא בזמן ובמקום וכושר השיפוט שלו לקוי – ייחשב סיעודי ויקבל את קצבת הסיעוד אם חברת הביטוח קבעה כי הוא תשוש נפש הזקוק להשגחה. חברות הביטוח מבצעות בדיקות שונות על מנת לקבוע האם המבוטח זכאי או לא זכאי לקבלת הפיצוי הסיעודי, לרבות עיון קפדני ומדוקדק בתיק הרפואי של המבוטח, ביקור בית של רופא מטעם חברת הביטוח לצורך הערכה תפקודית ולעתים אף חקירה סמויה. ליווי וייצוג של עורך דין מנוסה בתחום תביעות הסיעוד מגדיל משמעותית את הסיכויים לצלוח כל אחד מהשלבים הנבחנים על ידי חברת הביטוח עד לקבלת הפיצוי הכספי.

 

אלי צ'ריסקי, יוסי אביב
משרד עו"ד צ'ריסקי-אביב: מתמחים בתביעות ביטוח סיעודיצילום: עידן גרוס
 

לבחינת זכאותך:

משרד עורכי דין צ'ריסקי-אביב
כתובת המשרד: מוטה גור 5, פתח תקוה

 

שיחת ייעוץ חינם מהירה

סיפורי הצלחה של לקוחותינו

משפחת כהן
"ברצוני להביע את הערכתי מקרב לב בשם אימי מורתי שתבדל'א ובשם כל משפחתי על הטיפול המסור והשקוף לאורך כל הדרך..פגשנו בחור חביב, חייכן אדיב וגם מקצועי . בכתובים כתוב שהכל תלוי במזל אפילו ספר תורה שבהיכל ולשמחתנו ולזכותה של אמנו התמזל מזלנו לטובה וברוך ה' הגענו אליך וזכית להיות שליח המצווה בנושא".
יוסי אלזרע מנהל מרכז יום ק. אתא
"ברצוני להודות לכם על ההרצאה המעניינת בנושא רפורמת הסיעוד וביטוח סיעודי שהעברתם בהתנדבות, לאזרחים הוותיקים במרכז היום. ההרצאה הועברה באופן ברור, אדיב ומותאם".
Previous slide
Next slide